Přeskočit na obsah

NUTNOST NÁS SPOJILA

V podzimních komunálních volbách bude v Brně kandidovat společná kandidátka politických stran a hnutí „Restart pro Brno“ koalice politických stran Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM), Domov s podporou Slušných lidí, Strany Práv Občanů Zemanovci (SPOZ) a Česká Suverenita.

Lídrem kandidátky bude předseda brněnské KSČM a Martin Říha, druhé místo na kandidátce obsadí Zdeněk Pernica kandidující za stranu DOMOV. Další místa na kandidátce obsadí zástupkyně SPOZ Jana Fialová a bývalý úspěšný starosta městské části Starý Lískovec Petr Hudlík kandidující za stranu Česká suverenita.

Zleva: Petr Hudlík, Jana Fialová, Martin Říha, Zdeněk Pernica

Naše město se mění. K horšímu. Snižuje se kvalita života. Zhoršují se služby pro občany. Ulice se stávají méně bezpečnými. Byty nedosažitelnými. To je výsledek jak vlády naší země, tak vedení města Brna, které neumí a nechce krizi, ve které jsme se ocitli vůlí papalášů, řešit.

Nechceme, aby se naši senioři museli rozhodovat, jestli si doma zatopí nebo si koupí jídlo. Nechceme, aby se naše děti kvůli strachu z cizích gangů bály chodit do škol. Nechceme, aby poslední pásy zeleně a zahrádek zničily bagry developerů proto, aby naši politici byli ještě bohatší. Nechceme, aby se bydlení v Brně stalo nedostupným. Nechceme zdražovat veřejnou dopravu. Nechceme tak jak oni žít a vládnout pomocí lží, falešných slibů a výhrůžek.

Oni to chtějí. Jste jim úplně ukradeni. Máte si utáhnout opasky. Vždyť dobře jste se podle nich už měli! Oni nechtějí zemi a město spravovat, oni vás chtějí trestat! 

My říkáme – a ven! Dost, stačilo. Musíme se společně bránit. Potřebujeme zásadní změnu. Restart.

Město, které chceme my, je městem přátelským pro život. Městem, kde se myslí na ty nejslabší a k ještě lepším výkonům se pomáhá těm nejsilnějším. Pro společný užitek. Chceme město, kde je bezpečno. Začneme podporovat skutečnou bytovou výstavbu. Peníze nepůjdou na nesmyslné projekty a do černé díry aktivistů, ale budou použity pro lepší život každého z vás. Pojďme společně udělat tlustou čáru za minulostí. Nevěřte těm, kteří vám lžou už dvacet let. Pojďme společně udělat změnu, která nás všechny může zachránit. Brno potřebuje restart. Restart pro Brno. 

Restart pro Brno představí svůj volební program a kandidáty do Zastupitelstva města Brna i zastupitelstev všech městských částí do konce června. 

V Brně 16. května 2022

Kontakt:                                                                     

Aleš Růčka                                                    

tiskový mluvčí sdružení Restart pro Brno
www.RESTART PROBRNO.cz
tel. 725 986 936 e-mail: restartbrno@restartbrno.cz